Tipy na Valentýnské dárky

Svátek zamilovaných se kvapem blíží a vy si stále lámete hlavu nad tím, jakým dárkem potěšíte svou lásku. Nemusí se však opět jednat o klasické dárky v podobě květin, parfémů a prstenů, kterými jste svého partnera či partnerku obdarovali již několikrát. Buďte originální a vyzkoušejte něco nového! Obdarujte svůj protějšek příjemnou uvolňující masáží, pozvěte ji na luxusní večeři nebo si užijte jedinečné okamžiky společně na romantickém wellness pobytu. Neváhejte a využijte slevy na romantické pobyty pro páry a prožijte krásné okamžiky, na které budete rádi vzpomínat.

Svátek všech zamilovaných se každoročně slaví dne 14. února jako svátek lásky mezi partnery. Je to den, kdy obdarováváte své skutečné nebo i platonické lásky krásnými dary. Tento svátek je některými zatracován, ale jinými zase hojně oslavován. Buďte připraveni na tento velký den a překvapte svou lásku jedinečným darem. Vyberte si ten pravý romantický pobyt pro vás i vaši milovanou polovičku a prožijte krásné okamžiky společně v nádherném prostředí, kde o vás bude luxusně postaráno. Nechejte se rozmazlovat na wellness procedurách, zapomeňte na všední starosti a užívejte si jeden druhého. Po uvolňujících procedurách si zajděte na romantickou večeři při svíčkách a vychutnávejte si krásy okamžiku. Využijte slevy na wellness pobyty a užívejte si příjemný odpočinek ve dvou.

Romantika v hlavním městě

Prožijte den Svatého Valentýna v hlavním městě České republiky. Praha nabízí mnoho možností, jak nejlépe strávit tento den po boku svého partnera nebo partnerky. Vydejte se na procházku po památkách, kterých je v tomto historickém městě opravdu mnoho. Po celodenním výletě navštivte některou z vyhlášených restaurací a ochutnejte místní speciality. Zavítejte také do některého z pražských divadel na komedii, drama nebo muzikál. Příznivci wellness si mohou užít společnou masáž, perličkovou lázeň nebo se společně zahřejí v sauně.

Vydejte se se svou láskou na valentýnský pobyt do Prahy a prožijte krásné chvíle! Využijte slevy na romantické pobyty a překvapte svou polovičku nevšedním zážitkem. Rozmazlujte své milované a to nejen v tento jediný den!