Wellness dovolená pro dva

Vaše tělo i mysl se cítí unaveně? Partner či partnerka si stěžují na nedostatek vzájemného času stráveného spolu? Udělejte dobrý skutek svému tělu a potěšte partnera wellness pobytem pro dva. Pokud se částky, kterou bude romantický wellness stát, tak nemusíte. Díky internetu a dnešnímu trendu slevových portálu koupíte wellness pro dva levně. Nechte se inspirovat na stránce newgo.cz, kde najdete slevy na wellness pro dva v Brně, Praze, Luhačovicích, Jižní Moravě, Ostravě nebo v Beskydech.

Mezi oblíbenou dovolenou patří víkendové wellness pobyty pro dva, ale i dvouhodinové či půldenní wellness pro dva. Pokud se rozhodnete pro jednodenní odpočinek, tak se nejčastěji jedná o využití whirpool, saunu, relaxační zóny, masáže, bazény, fitness centrum a další služby, které relaxační centrum nabízí. Většina těchto služeb je poskytována privátně, tak aby vás nikdo nerušil a vy mohli v klidu odpočívat. Proto je nutná včasná rezervace.

Wellness dovolená nemusí být spojena jen s odpočinkem ve vital zónách. Přes den si můžete s partnerem užívat cyklistiky či turistiky v okolí hotelu a večer vyrazit do víru relaxace, kde uvolníte své namožené a unavené svaly a tělo. Wellness služby hotelu jsou hojně využívány v době nepříznivého počasí, v jarních, zimní a podzimních měsících.

Tipy wellness hotelů

Řada hotelů nabízí wellness v Beskydech. Mezi kvalitní a vyhledávaný hotel patří Hotel Excelsior, který se nachází v Jablukově. Hotel disponuje vnitřním vyhřívaným a osvětleným bazénem, saunou, vířivkou. Luxusní wellness zažijete v 4* hotelu Slovan, který se nachází v Jeseníku. Hotel Slovan je ve své kategorii oceněný jako absolutní vítěz. Z wellness služeb nabízí hotelu privátní finskou saunu z afrického dřeva, luxusní whirlpool a řadu profesionálních a příjemných masáží.

U sousedů na Slovensku patří k oblíbeným wellness hotelům Hotel Bachledka, který leží ve Ždiaru. Wellness procedury pod tatranskými vrcholy jsou nezapomenutelným zážitkem. Hotel nabízí finskou saunu, parní saunu s vonnými esencemi, vířivku s masážemi a osvětlením, venkovní plavecký bazén, perličkovou vanu a relaxační zónu.